+420 777 908 428

Kite kurz – otázky a odpovědi

16.Červen - 15.Říjen 2018 (3 libovolné dny v sezóně)
Lefkáda, Rujána, Sardínie, Egypt
od 7900 Kč
Cena zahrnuje 3 denní kite kurz, instruktora a komplet kite vybavení (neopren, kite, board, trapéz a helmu)
Chci jet!

Jak vypadá kite kurz pro začátečníky a z čeho se skládá?

Ideální a nejvíce oblíbená je varianta 3 denního kurzu. Většinou vám postačí 3 dny tréninku k bezpečnému zvládnutí techniky a pochopení o co vlastně go.

 1. den se začíná teorií, ukázkami a pochopením v praxi. Ovládání cvičného kitu. Co říká po prvním dni náš klient?
 2. den si už za našeho dohledu připravíte depower kite a trénuje se ovládání, starty a přistání. Co dělat, když vám drak spadne a jak se dostat bezpečně na břeh bez sebemenší újmy. Učíme od jednoduchého k celkům. Video report z druhého dne.
 3. den se zpravidla už dostáváme k prvním rozjezdům a odjetým metrům. Výhodu mají ti, kteří už někdy vyzkoušeli wakeboard. A jaký je to pocit můžeš vidět tady:

 

Základní kurz už jsem měl. Mám si brát další pro pokročilé?

Absolvoval si už základní kurz, ale stále toužíš se něco přiučit, nebo zopáknout? Nabízíme ´´Refresh kurz´´. Rychlé opáčko a doladění toho co se nestihlo v kurzu pro začátečníky. Pak už jen nové a nové věci. Otočky, nebo první skůček? Refresh kurz je dvoudenní (2x 3 hodiny) a stojí 4900 Kč. Samozřejmě se můžeme domluvit na individuálních požadavcích.

Kolik hodin trvá kurz?

Zpravidla jeden den kurzu trvá 3-4 hodiny. Vše záleží na aktuální předpovědi a počtu lidí ve skupině. Při maximálním počtu 2 lidí ve skupině je časová dotace až 4 hodiny na den. Pokud chceš individuální přístup pro maximální pokrok, tak soukromá výuka je za 30% příplatek. Vždy, když podmínky, dovednosti a síly dovolí, tak si můžete ještě extra hoďku trénovat.

Co když nefouká?

Nějak se zabavíme, ale kurz neběží! Kite kurzy pořádáme na lokalitách, kde je vysoká pravděpodobnost větrných dní. I tak se může stát, že třeba 3 dny v kuse nefoukne. O svoje zážitky však nepřijdete! Kurz přesuneme na další větrný den. Pokud třeba přiletíte za námi jen na 3 dny na Lefkádu a 2 dny foukat nebude, tak máte rok si kurz dodělat. Případně po domluvě si můžete vybrat jiný kurz (ferraty, voda, atd.).

Co po kurzu?

Kurzem sranda teprve začíná! Jsou skvělé povětrností podmínky a ty už máš kurz úspěšně za sebou. Pak je tu možnost využít půjčovnu. Samozřejmě půjčovna už je bez neustálé přítomnosti instruktora a je vyžadována soběstačnost. My se budeme snažit být vždy na blízku pro jakoukoliv radu. Pokud ovšem nefouká a jseš s námi na nějakém tripu, tak se dle aktuální nálady vydáme někam za zážitky…

 

Kolik to stojí?

Třídenní privátní kite kurz stojí u nás 8900 peněz a zahrnuje instruktora a zapůjčení veškerého vybavení a neoprenu. Plavky musíš mít bohužel svoje! V případě výuky ve dvojici je cena od 6900 Kč za osobu. Zvýhodněná cena jednodenní půjčovny kite kompletu po kurzu je 1000 Kč na hlavu. Pokud jste však u nás neměli kurz a chcete využít půjčovnu tak si vezmeme 1600 Kč za kite komplet.

Program

 

 

 • 1.den

  se začíná teorií, bezpečností, ukázkami a pochopením v praxi. Seznámení s cvičným kitem.

 • 2.den

  si už za našeho dohledu připravíte depower kite a trénuje se ovládání, starty a přistání. Co dělat, když vám drak spadne a jak se dostat bezpečně na břeh bez sebemenší újmy.

 • 3.den

  se zpravidla už dostáváme k prvním rozjezdům a odjetým metrům. Výhodu mají ti, kteří už někdy vyzkoušeli wakeboard.

Další akce

2014-2018 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz