Kontaktuj nás!

Egypt kite trip a kite kurz 2018

10.Září - 07.Říjen 2018 (7 nebo 14 dní)
13900 Kč
Cena zahrnuje: 6 denní kitekurz ve skupince (2 os. na instruktora), veškeré kite vybavení, neoprén... Privátní výuka je za 30% příplatek z ceny. Pozor AKCE: v termínu 9.-24.9. a 29.-7.10. je ubytování ke kurzu ZDARMA!

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

Egypt je dokonalým místem pro kiteboarding a potápění. Podmínky na výuku kiteboardingu jsou zde ideální – mělká voda, teplo a stabilní vítr. A když už náhodou nefouká, můžeš vyrazit šnorchlovat, na výlet na delfíny, beduíny, do pouště nebo do měst El Gouna a Hurghada. Více informací o dané lokaci se dočteš v našem článku o Egyptě.

Lokalita

Hurghada – Paradise kite spot: Zázemí budeme mít u spřátelené kite školy kite4fun. Je to jen pár kroků od hotelu. Kite centrum nabízí výborné zázemí – velký prostor pro startování draků, kompresor, bar, lehátka, paddleboardy, slack line, indoboard, wc, sprchy, wifi… Nejdeš tu prostě vše, co pro svoje pohodlí a kiting potřebuješ. Cena za užívání kite pláže a úschovny je cca 6 eur/os./den (záleží na délce pobytu).

Kite spot – velká laguna s mělčinou. Toto kajtové místo nabízí díky mělčině dostatek prostoru pro začátečníky i pro trénink nových triků. Dno je většinou písčité, někde korálovité (botky do vody se pro začátečníky hodí). Díky mělčině je hladina většinou bez vln. Při přílivu a silném větru se tvoří „chop“ (nepravidelné vlny).

Doprava

Letecky z Prahy. Pravidelné linky společnosti Smartwings létají denně. Air Cairo létá jen párkrát týdně a má větší limit zavazadel (23 kg oproti 15 kg u Smartwings). Cena zpáteční letenky se pohybuje od 3980 do 10500 Kč. Akční letenky nyní vypustila CK Fischer a najdeš je na letenky.etravel.cz. Ideál je koupi letenky neodkládat. Příplatek za golfbag o max. hmotnosti 32 kg je u Smartwings 1500 Kč a u CK Fischer 1250 Kč za jednu cestu a měl by být rezervován předem. S koupí letenky nebo zájezdu přes cestovku rádi pomůžeme.

Cestovky jako EximBluestyle, nebo Fischer nabízí velké množství balíčků (letenka, all in ubytování) kolem 15ti tisíc a často i last minute ceny.

Ubytování

Vila: Ubytování v soukromé luxus vile pro naší bandičku hned u spotu. Vila má svůj bazén, venkovní gril, obrovskou kuchyň s jídelnou, soc. zařízení pro každej pokoj, AC a je pro max. 10 lidí. Cena je 20 eur/os./noc. Platí se záloha 50% při rezervaci a zbytek na místě.

Pozor AKCE: v termínu 9.-24.9. a 29.-7.10. je ubytování ve vile ke kite kurzu ZDARMA!

Strava: Za 5 eur je možnost doobjednat snídaně. Jinak stravování ve vlastní režii (společné grilovačky, výjezdy do restaurací atd., ceny jídla jsou podstatně nižší jak v ČR). Restaurace je 50 m od vily, supermarket se vším všudy je 1,5 km daleko. Na kite beach se dá objednat delivery.

Samozřejmě je i možnost zamluvit si solo hotel přes cestovku nebo přes booking blízko kite spotu. All-in hotely v dosahu jsou AMC Royal Hotel, Hawai le Jadrin Resort a Hawai Riviera hotel. Nejlépe vychází poměr cena výkon AMC Royal Hotel. Cena v all-in hotelu AMC je od 35 eur/os./noc. Cena závisí na době a případné akční nabídce hotelu.

Program

Nabízíme:

 • Přidání se k naší kite partičce a využít nabízené ubytování a společné výlety.
 • Jeden z našich kite kurzů – týdenní, 3-denní, nebo refresh kurz.
 • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z kite kurzů nabízíme 2-denní refresh kurz (5500 Kč), 3 denní kite kurz (8900 Kč), nebo nejoblíbenější týdenní kite kurz (13900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 30% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

 • 1.den

  Teorie a bezpečnost, seznámení s kitem, nafouknutí kitu, cvičný kite a manipulace s nim...

 • 2.den

  Manipulace s klasickým kitem, body dragging (táhání se po břiše), nácvik self-rescue (sebezáchrana)...

 • 3.den

  Body dragging s prknem, 1. rozjezdy...

 • 4-6.den

  Trénování rozjezdů, jízdy, otoček, stoupání proti větru, první skůčky...

 • 7-14.den

  Výlety, koupání , kitování (je možné využít naši půjčovnu)...

Další akce

2014-2019 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz