Kontaktuj nás!

Ferratový jednodenní kurz Slaný

08. - 30.Květen 2020 (1 den, více termínů)
1000 Kč
Cena zahrnuje: ferratový kurz s certifikovaným horským průvodcem, zapůjčení ferratové výbavy.
Chci jet!

Popis akce

Lákají tě ferraty, ale nevíš co přesně obnáší, jestli tě to bude bavit a jestli to zvládneš? Netroufáš si zatím vyrazit s partou kamarádu do Rakouska a raději by sis to někde zkusil a „oťukal“?

Máme tu pro tebe půldenní ferratový kurz, kde se dozvíš vše o výbavě a jejím použití, zasvětíme tě do bezpečnosti na stěnách a vylezeme spolu tvou první ferratu!

Vyber si z termínů nebo se domluv s námi na jakýkoliv jiný termín nebo na kterýkoliv den v pracovním týdnu. Po práci skoč do auta a zbytek dne strávíš s námi na skále.

Termíny:

 • 8.5.2020
 • 16.5.2020
 • 23.5.2020
 • 30.5.2020

Další termíny ještě přibydou a nebo nám napiš a domluvíme s i s tebou tvůj vlastní termín!

Lokalita

Kousek od Prahy u města Slaný vede na Slánskou horu ferrata, která měří 40 výškových metrů. Je obtížnosti B-E a můžeš si vybrat hned ze 6ti cest, které se různě navzájem proplétají. Variant je tedy spoustu a nudit se nebudeš. Je to ideální příležitost zjistit, jestli tenhle sport bude na seznamu tvých oblíbených aktivit.

Doprava

Vlastním autem. Místo setkání bude ve Slaném na parkovišti, ze kterého se spolu vydáme ke skále. Parkujte v ulici Bienerova – GPS souřadnice: 50°13’49.00 /14°05’54.00

Pokud nemáš auto kontaktuj nás a společně vymyslíme cestu vlakem, busem nebo tě rovnou vyzvedneme a dovezeme na místo.

Program

S sebou potřebuješ jen sportovní oblečení, pohory a dobrou náladu! Vše ostatní nech na nás.

V závislosti na počasí může být kurz po domluvě přesunut na jiný termín. Minimální počet pro uskutečnění kurzu: 3 účastníci.

Celkově s námi strávíš kolem 5-ti hodin. Čekej aktivní odpoledne plné nových informací a zážitků z ferraty. Těšíme se na Tebe!

 • 14:00.den

  Sraz u parkoviště před vstupem ke Slánské hoře. Pod ferratou se seznámíš s veškerým vybavením a dozvíš se vše o jeho použití, správném pohybu po skalách a o pravidlech bezpečnosti na zajištěných cestách.

 • 16:00.den

  Už v plné výstroji zdoláme naší první ferratu. Poté se vrátíme zpět k nástupnímu místu a vylezeme si další variantu(y) na vrchol Slánské hory.

 • 18:30.den

  Sdělíme si dojmy a uděláme závěrečný souhrn všeho, co jste se dozvěděli. Poté se rozejdeme a my budeme doufat, že se z vás právě stali další milovníci zajištěných cest!

Další akce

2014-2020 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz