Kontaktuj nás!

Ferraty v Solné komoře II.

06. - 08.Červenec 2018 (3 dny)
Rakousko
ZRUŠENO
Nenaplněna minimální kapacita.

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

Ferratový kurz – výprava za ferratovým dobrodružstvím do rakouských Alp. Máš rád hory a chceš si výlety ještě trochu okořenit? Zajištěné cesty jsou ideální volba.

Ferratový kurz pro začátečníky – nemáš zatím zkušenost s ferratami? Nevadí. Vše vysvětlíme, ukážeme a zdoláme spolu tvé první cesty.

Lokalita

Vydáme do oblasti Solné komory (Salzkammergut). Tvoří ji tektonické jezerní pánve, které jsou od sebe odděleny horami. Město Hallstatt, kde se nachází jedna z ferrat, patří mezi památky UNESCO. Vydáme se na zajištěnou cestu přímo nad městečkem a po celou dobu si budeme užívat výhledy jak na samotné město, tak na přilehlé jezero Hallstattsee.

Doprava

Spolujízda s naší dodávkou – kapacita je 7 osob. Cena podle počtu lidí cca 600-800 Kč.

Ubytování

Kemp v městečku Hallstatt (cena cca 13 eur/noc). Druhou možností je spaní pod širákem. Záleží jen na naší domluvě ve skupince.

Program

V závislosti na počasí, únavě a dalších podmínkách se může plánovaný program pozměnit.

Pro koho akce je? Pro všechny začátečníky, které láká tento sport, nebojí se extrémně výšek a mají přiměřenou fyzickou zdatnost (zvládnou 6ti hodinovou túru). Výlet je určen i pro ostřílené ferratisty, kteří touží zdolat právě výše zmíněné ferraty, jen nemají s kým vyrazit, nebo se jim nechce samostatně nic plánovat.

Cena nezahrnuje: cestu, jídlo, ubytování, pojištění do zahraničí.

V případě vlastního vybavení je cena 3100,-

Na odpovědi na dotazy před tvou první cestou koukni tady!

  • 1.den

    V ranních hodinách odjezd do Rakouska. První ferrata nese název Leadership (C). Než se na ní vydáme seznámíme s ferratovým vybavením a chováním na samotné ferratě.

  • 2.den

    Druhý den zdoláme ferratu Echerwand (C). Trvá necelé tři hodiny a na konci nás čeká krásná vyhlídka s restauraci, kde si dopřejeme zasloužené pívo. Po občerstvení nám ještě zbyde dostatek času na prohlídku města a při hezkém počasí i koupání v jezeře.

  • 3.den

    Krásná soutěska Postalmklamm a nezapomenutelná ferrata přímo v ní (D). Po cestě možnost koupání v přírodních "vanách" a na zdolání nám postačí necelých pět hodin.

Další akce

2014-2019 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz