Kontaktuj nás!

Jóga a kite kemp Lefkáda

15. - 29.Červen 2019 (7 nebo 14 dní)
13900 Kč
Cena zahrnuje: 6 denní kite kurz včetně kompletního kite vybavení a 5 jóga lekcí. Cena nezahrnuje: ubytování, dopravu, stravu a pojištění.

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

Novinka letošního léta je kombinace kitování a jógy na Lefkádě.

Termíny: 15.-22.6.2019 a 22.-29.6.2019

Není tajemstvím, že kiteboarding je sport, který zvládne skoro každý. Pokud chceš kitovat celý týden a vytáhnout ze sebe maximum, tak je ideální na to své tělo připravit. Jóga u bazénu – to bude ranní relexace, uvolnění, protažení a celkové posílení. Připraví tě parádně na kitování až do samotného západu. Do základní ceny týdenního kite kurzu jsme proto přidali ještě 5 lekcí jógy s Luckou Benešovou.

Pokud tě neláká kite kurz – jsi zkušený kiter nebo jen děláš kite cat své drahé polovičce, tak jóga rozhodně zpříjemní a nastartuje tvůj den. Zvol si jen samotný týdenní jóga kemp (5 lekcí- 900 Kč).

Yoga a kite kemp na Lefkádě 2019 from BUSSAN on Vimeo.

Lokalita

Lefkáda je jeden z nejhezčích řeckých ostrovů a patří k jedné z nejvyhlášenějších kitových oblastí. Funguje zde termický vítr, který se „zapíná“ po obědě. Dopoledne je tedy ideální k válení na plážích, či výletech po ostrově i mimo něj, a především k lekci JÓGY.

Více o kitu a výletech na Lefkádě se dočteš tady!

Doprava

NA LEFKÁDU

 • Letadlem z Prahy společností SmartWings (lety jsou již v prodeji: zpáteční letenka vyjde cca na 8254,- a letá to 6x týdně). Smartwings má limit na zavazadla 23kg + 8kg.
 • Letadlem z Berlína společností Easyjet. Do Berlína z Prahy se dostaneš za pár s Flixbus, nebo Studentem. Easyjet má v  základní ceně jen příruční zavazadlo.
 • Kombinovaně – letadlo+auto. Jednu cestu letět, druhou absolvovat s námi dodávkou jako spolujízdu (cena spolujízdy je 2500 Kč). Při cestě dodávkou musíte počítat, že odjezd bude již 9.6. v ranních hodinách a návrat 26. nebo 27.7.2019.
 • Spolujízda s dalšími kajtery, nebo po vlastní ose – domluvíme, poradíme.
 • Nabízíme i transfer z letiště za 5 eur/os. (při min. počtu 4 osob)

PO OSTROVĚ

 • Můžeš si vypůjčit skútr, motorku, auto, nebo vzducholoď! Skútr na den vychází cca na 12 éček. Obvazy s sebou!
 • Nebo výlety s námi dodávkou.

Ubytování

Zprostředkujeme ti ubytování s naší partou v kite městečku:

 • Ubytování zařídíme v apartmánech, nebo v hotelu v městečku Agios Nikolaos, pět minut autem od jednoho z kite spotů. Cena je cca 15 eur na noc, platí se na místě. Více o ubytování tady!
 • Možnost vlastního ubytování.

Program

Nabízíme:

 • Jóga – 5 lekcí v 7 dnech
 • Jeden z našich kite kurzů – týdenní, 3-denní, nebo refresh kurz.
 • Přidání se k naší kite partičce a využít nabízené ubytování a společné výlety.
 • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z kite kurzů nabízíme krom týdenního i 2-denní refresh kurz (5500 Kč), nebo 3 denní kite kurz (8900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. 

Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 30% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Jógou se ráno můžeš rozhýbat, večer uvolnit. Zapotíš se, ale i protáhneš. Každý podle vlastní potřeby a nálady. Jógou  rozproudíš v těle procesy, které dodají tělu novou energii, srovnají metabolismus a další pochody těla. Vinyása znamená spojení dechu s pohybem, je to plynutí na vlně dechu. A my budeme proplouvat pozicemi. A nezapomeň, nikdy nejde jen o pozici jako takovou, ale hlavně o to, jak se do ní a z ní dostáváš .

Kdo s tebou bude cvičit Jógu?

Lucka Benešová je ostřílená lektorka jógy, která pozná co je pro tebe to pravé! Můžeš se ptát na cokoli, co tě zajímá. Má za sebou 3 roky studia integrální jógy, takže ti odpoví na cokoli, týkající se tohoto jedinečného cvičení. Je lektorkou Hatha jógy a Vinyása jógy, praktikantkou Ashtanga jógy. Nebude to zadarmo, to nakonec žádné cvičení. Pamatuj, že si ale odvezeš kromě kajtování i návod, jak se správně starat o své tělo a duši.

 • 1.den

  Teorie a bezpečnost, seznámení s kitem, nafouknutí kitu, cvičný kite a manipulace s nim...

 • 2.den

  Manipulace s klasickým kitem, body dragging (táhání se po břiše), nácvik self-rescue (sebezáchrana)...

 • 3.den

  Body dragging s prknem, 1. rozjezdy...

 • 4-6.den

  Trénování rozjezdů, jízdy, otoček, stoupání proti větru, první skůčky...

 • 7-14.den

  Výlety, koupání , kitování (je možné využít naši půjčovnu)...

Další akce

2014-2019 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz