Kontaktuj nás!

Jóga – ferratový kurz

02. - 04.Srpen 2019 (3 dny)
Rakousko - Krippenstein
3700 Kč
Cena zahrnuje: certifikovaného horského průvodce, ferratové vybavení, balíček energie. Jógové lekce s Kristýnou Styblíkovou.

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

Spojení jógy, ferrat a horského prostředí je lákavá formace. Pojeď se s námi vydat na prodloužený víkend. Po ránu pozdravíš slunce a protáhneš tělo jógou pod vedením Kristý. Odpoledne zdoláš ferratu s epesními výhledy do okolí. A večer? Budeš se kochat hvězdami u ohýnku a dobrého pitiva.

Ferratový kurz pro začátečníky – nemáš zatím zkušenost s ferratami? Nevadí. Vše vysvětlíme, ukážeme a zdoláme spolu tvé první cesty.

Jóga – lekce jsou jak pro úplně jógou nepolíbené, tak pro již pokročilejší jógínské nadšence.

Lokalita

Krippenstein je vysoký 2100 metrů a jsou z něj krásné výhledy na hallstattské jezero a okolí. Úchvatná je vyhlídka 5 fingers která je složena z pěti můstků a pod vámi je 500 metrová propast. A mezi horami si tu odpočívá chata GjaidAlm, která se stane naším útočištěm na dvě noci.

Doprava

Spolujízda s naší dodávkou – kapacita je 7 osob. Cena podle počtu lidí cca 600-800 Kč.

Nebo doprava vlastní.

Ubytování

Ubytování v horské chatě Gjaid Alm. Spí se v takzvaných lagrech, kde je v jedné místnosti několik lůžek. K dispozici jsou deky a stačí si tedy vzít spacákovou vložku nebo prostěradlo. V ceně je polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). Cena za dvě noci s polopenzí je 95 eur.

Program

V závislosti na počasí, únavě a dalších podmínkách se může plánovaný program pozměnit.

Pro koho akce je? Pro všechny, kteří si chtějí užít 3 dny plné relaxu, aktivního odpočinku, jógy a ferrat.

Cena nezahrnuje: jídlo, ubytování, dopravu a pojištění do zahraničí, cena lanovky.

V případě vlastního vybavení je cena 3300,-

Minimální počet pro uskutečnění akce je 5 osob.

Na odpovědi na dotazy před tvou první cestou koukni tady!

  • 1.den

    V ranních hodinách odjezd do Rakouska. Po příjezdu vyjedeme lanovkou a dojdeme k chatě GjaidAlm. Zanecháme si zde věci a vyrazíme na první ferrátku kousek od chaty. Podvečerní jóga s Kristýnou.

  • 2.den

    Ránní jóga na pohodový start dne. Poté se vydáme na ferratu Gams která je zakončena na vyhlídkou 5fingers s krásnými výhledy do okolí. Sestup k chatě. Odpočinek, táborák a večerní pivínko.

  • 3.den

    Podle nálady a sil se buď vydáme k jezeru Eissee, kde si zacvičíme jógu. Případně zvolíme jóga lekci i chalupy a poté nás čeká sestup k autu a návrat zpět do ČR.

Další akce

2014-2019 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz