Kontaktuj nás!

Vodácká Vltava a Salza

16. - 19.Červenec 2020 (4 dny)
Jižní Čechy - Rakousko
3500 Kč
V ceně: zapůjčení lodí, pádel, vest, helem, neoprenu, botiček a instruktora.
Chci jet!

Popis akce

První den tě čeká česká klasika s trochou toho vodáckého výcviku a další dva dny pak krásná Salza, kde to prostě jede! České řeky rozhodně mají co do sebe, ale tohle je něco jinýho a uvidíš sám, že to za to stojí!

Lokalita

Český Krumlov – oblíbené české město (památka UNESCO) s historií, zámkem, medvědy, otáčivým hledištěm, zahradami, náměstím a hospůdkami. Pro nás hlavně zdroj dobrého českého pivka a toulání se v uličkách města v opojeném stavu.

Salza – jedna z nejhezčích rakouských řek a to jak průzračnou vodou, tak okolím, které nebudeš chtít vidět naposledy. Někomu postačí zábavná jízda v peřejích, někdo rád trénuje přejezdy a surfování ve vodních válcích a někdo se nemůže dočkat visutého můstku, z kterého si může hopsnout do vody.

Doprava

Doprava vlastními auty, nebo spolujízda s námi dodávkou.

Ubytování

Pod stanem se spí nejlépe, kdo si troufne může i pod širákem a hvězdami. Spí se v kempech, kde neschází: hospůdka, společenská místnost, toalety, sprchy, ohniště, pivo…

Bereme vždy vařič a grill – je teda možnost udělat si pořádnou teplou baštu. S sebou tedy karimatka, spacák, stan, polštářek a nějaké ty dobroty a pitivo na cesty.

Kemp Nové Spolí u Českého Krumlova – cena cca 80 Kč/noc. Do centra města asi 15 minutek pěšky.

Kemp v Rakousku – cena cca 12 Eur/noc.

Program

 • 1.den

  Odjezd po práci co nejdřív z Prahy (Kladna) a nabíráme směr Český Krumlov. Večer seznamovací večeře... ehm párty

 • 2.den

  Na začátku Krumlova nasedáme do plavidel a začneme vodáckým výcvikem, který na Salze zúročíš ;) cestou pohodička a oběd v centru Krumlova. Večer přejezd do Rakouska do kempu.

 • 3.den

  Vyjedeme si nad městečko Wildalpen a sjíždíme řeku až zpět do kempu. Po cestě nás čeká spousta krásných míst a peřejí, visutý most ke skákání a dvě soutěsky, což je asi nejhezčí úsek Salzy vůbec.

 • 4.den

  Sjíždíme nejhezčí soutěskový úsek. Po návratu do kempu balíme saky-paky a vydáváme se zpět do rodné země.

Další akce

2014-2020 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz