Kontaktuj nás!

Zevl a FRski párty ve Francii 2020

Popis akce

Bohužel korona je neústupná a tak jsme nuceni letošní ročník Zevl a FRski párty zrušit. Věř, že nás to moc mrzí. Stálo nás to nemalé úsilí a teď se vše rozplynulo. Všem přihlášeným dorazí mail s informacemi ohledně vrácení peněz. Díky za přízeň a těšíme se na vás na dalších akcích.

 

YES – je to tady! Po roční pauze se vrací Zevl a FRski!

Zevl a Frski Francie je událost tvořená pro všechny naše příznivce, kteří chtějí naplno prožít týden v té nejlepší partě! A je úplně šumák, jestli chceš hrotit triky v parku, jezdit černý, modrý, zelený, nebo jen zevlit v chillu. Káždý má šanci si tento event užít dle svých představ.

Pokud nevíš o co jsi doteď přicházel, tak tady servírujeme Téčkův deník, ať víš o čem je řeč.

 

Zájezd je pořádán CK Exim a řídí se jejími podmínkami.

Lokalita

Letos se vracíme do našeho oblíbeného střediska VARS! Středisko nabízí spoustu vyžití jak na sjezdovkách, tak mimo ně. Nejednou jsme již poctili toto středisko naší návštěvou. Sjezdovek je spousta a snowpark je dosti zábavný pro každého jezdce. Najdeš tam vše – od jednoduchých překážek až po velký kickery. Je tedy úplně jedno jestli jestli už jsi ostřílený rider, nebo poprvé nasadíš naše testovací freeski lyže a vydáš se na svah. Pro Zevláky nebude opět chybět chill zóna s lehátky.

Doprava

Je  tradičně zajištěna z Kladna luxusním busem. Přisednout je možné po předchozí domluvě v Praze, Plzni atd…

Ubytování

Skromné apartmány pro 4, nebo pro 6 osob v ubytování PRA SAINTE MARIE. Apartmán pro 6 (38 m2) disponuje vlastním soc. zařízením, kabinou s palandou, ložnicí, obývákem s rozkládací pohovkou a kuchyňkou. Apartmán pro 4 totéž bez kabiny. Pokoje jsou vybaveny jednoduše, ale dostatečně. V každém pokoji je dance floor a bar. Na baráku je bazén – plavky tedy ber s sebou. Ubytování je přímo u sjezdovky a lanovky Olympijská – ideální na první ranní manšestry. Vratná kauce je cca 300 éček za celý pokoj a platí se na místě. Pobytová taxa cca 1,5 e/osoba/noc se platí také na místě. Povlečení  a ručníky nejsou v ceně.

 • Apartmán pro 6 při obsazenosti 6 os. – 8890 Kč
 • Apartmán pro 6 při obsazenosti 4 os. – 9700 Kč
 • Apartmán pro 4 při obsazenosti 4 os. – 9400 Kč
 • Apartmán pro 4 při obsazenosti 2 os. – 11700 Kč

Po přihlášení ti dorazí mail s informacemi k platbě zálohy a zajištění si místa na akci. Záloha je 3000 Kč.

Program

Tradičně nebudou chybět ranní rozcvičky, testování lyží, video a fotoshooting, grilling na svahu, společné mecheche a spousta dalšího…

 • 0.den

  Odjezd v pátek večer ve 22:00 z Kladna (možnost přisednutí Praha, Plzeň...). První seznamovačky...

 • 1.den

  Nákup vinných zásob v supermarketu v Brianconu. Příjezd do střediska, ubytování a welcome párty...

 • 2-7.den

  Na programu je 6 dní řádění, ježdění a zábavy všeho druhu.

 • 8.den

  Balení, předání pokojů a odjezd v dopoledních hodinách. Zastávka v Brianconu v obchoďáku. Nákup suvenýru a pochutin pro ty, co bohužel nemohli jet s tebou.

 • 9.den

  V neděli v ranních hodinách je plánovaný příjezd do ČR. Loučení a návrat zpět do kruté reality...

Další akce

2014-2020 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz