Půjčovna vybavení Kontaktuj nás!

Zevl a FRski párty ve Francii 2022

25.Březen - 03.Duben 2022 (9 dní)
od 10200 Kč
V ceně: doprava, ubytování 7 nocí , 6 denní permanentka, grilovačka.

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

YES – je to tady! Po nucené pauze se vrací Zevl a FRski!

Zevl a Frski Francie je událost tvořená pro všechny naše příznivce, kteří chtějí naplno prožít týden v té nejlepší partě! A je úplně šumák, jestli chceš hrotit triky v parku, jezdit černý, modrý, zelený, nebo jen zevlit v chillu. Káždý má šanci si tento event užít dle svých představ.

Pokud nevíš o co jsi doteď přicházel, tak tady servírujeme Téčkův deník, ať víš o čem je řeč.

 

Zájezd je pořádán skupinou CK Der Touristik a řídí se jejími podmínkami.

Lokalita

Opět se vracíme do našeho oblíbeného střediska VARS! Středisko nabízí spoustu vyžití jak na sjezdovkách, tak mimo ně. Nejednou jsme již poctili toto středisko naší návštěvou. Sjezdovek je spousta a snowpark je dosti zábavný pro každého jezdce. Najdeš tam vše – od jednoduchých překážek až po velký kickery. Je tedy úplně jedno jestli jestli už jsi ostřílený rider, nebo poprvé nasadíš naše testovací freeski lyže a vydáš se na svah. Pro Zevláky nebude opět chybět chill zóna s lehátky.

Doprava

Je tradičně zajištěna z Kladna luxusním busem. Přisednout je možné po předchozí domluvě v Praze, Plzni atd… Počítejte pravděpodobně s nutným PCR testem před cestou.

Ubytování

Skromné apartmány pro 4, nebo pro 6 osob v ubytování PRA SAINTE MARIE. Apartmán pro 6 (38 m2) disponuje vlastním soc. zařízením, kabinou s palandou, ložnicí, obývákem s rozkládací pohovkou a kuchyňkou. Apartmán pro 4 totéž bez kabiny. Pokoje jsou vybaveny jednoduše, ale dostatečně. V každém pokoji je dance floor a bar. Na baráku je bazén – plavky tedy ber s sebou. Ubytování je přímo u sjezdovky a lanovky Olympijská – ideální na první ranní manšestry. Vratná kauce je cca 400 éček za celý pokoj a platí se na místě. Pobytová taxa cca 1,5 e/osoba/noc se platí také na místě. Ručníky nejsou v ceně, povlečení ano. Závěrečný úklid je v ceně (kromě kuchyně).

CENA:

 • Apartmán pro 6 při obsazenosti 4 os. – 10590 Kč
 • Apartmán pro 4 při obsazenosti 4 os. – 10200 Kč
 • Apartmán pro 4 při obsazenosti 2 os. – 12600 Kč

Po přihlášení ti dorazí mail s informacemi k platbě zálohy a zajištění si místa na akci. Záloha je 3000 Kč.

Storno podmínky: více než 30 dní před odjezdem: vrácena celá částka. Storno 23-16 dní před odjezdem: 50 % celkové částky. Storno 16-9 dní před odjezdem: 75 % celkové částky. Storno méně než 9 dní před odjezdem: 100 % celkové částky. *V případě uzavření hranic, karanténních opatření či uzavření hotelu je možné bezplatné storno až 3 dny před příjezdem.

 

 

Program

Tradičně nebudou chybět ranní rozcvičky, testování lyží, video a fotoshooting, grilling na svahu, společné mecheche a spousta dalšího…

 • 0.den

  Odjezd v pátek večer ve 22:00 z Kladna (možnost přisednutí Praha, Plzeň...). První seznamovačky...

 • 1.den

  Nákup vinných zásob v supermarketu v Brianconu. Příjezd do střediska, ubytování a welcome párty...

 • 2-7.den

  Na programu je 6 dní řádění, ježdění a zábavy všeho druhu.

 • 8.den

  Balení, předání pokojů a odjezd v dopoledních hodinách. Zastávka v Brianconu v obchoďáku. Nákup suvenýru a pochutin pro ty, co bohužel nemohli jet s tebou.

 • 9.den

  V neděli v ranních hodinách je plánovaný příjezd do ČR. Loučení a návrat zpět do kruté reality...

Další akce

2014-2022 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz