Kontaktuj nás!

Lefkáda kite trip a kite kurz

05.Červen - 18.Červenec 2021 (3, 7 nebo 14 dní)
8900 Kč
V ceně: 3 denní skupinový kite kurz (2 osoby na instruktora) včetně kompletního kite vybavení. V ceně není: pojištění, ubytování, doprava na ostrov. 6 denní kite kurz: 13900 Kč. Privátní výuka je s příplatkem 30% k ceně.
Chci jet!

Popis akce

LEFKÁDA A ŘECKÁ POHODA  ČEKÁ!

Díky pravidelné termice tě na ostrově čekají výborné podmínky pro kitování a nejen to! Pokud chceš zažít trochu akční dovolenou a naučit se něco nového, máš možnost! Akce je určená jak pro začátečníky, tak i pro zkušené kitery, kteří se rádi přidají k bandě stejného vyznání…

 

Termíny kite kurzů:

Od 5.6. do 18.7.2021 jsme Ti plně k dispozici na jakýkoliv kite kurz, který si u nás vybereš!

Stačí napsat který termín přijedeš a vše spolu naplánujeme a vymyslíme podle tvých potřeb.

Lokalita

Lefkáda je jeden z nejhezčích řeckých ostrovů a patří k jedné z nejvyhlášenějších kitových oblastí. Funguje zde většinou termické proudění. Kolem oběda, kdy už je pevnina dostatečně vyhřátá začíná proudit vítr, který mizí až se západem slunce. Dopoledne je tedy ideální k válení na plážích, či výletech po ostrově i mimo něj. A odpoledne? Jde se jezdit! Více o kitu a výletech na Lefkádě se dočteš tady!

Doprava

NA LEFKÁDU

 • Z Prahy se společností Smartwings létá přímý spoj Praha-Preveza. Cena se pohybuje kole 8000,- za zpáteční cestu. Termíny zatím nejsou. Letenky sledujeme a info aktualizujeme. Transfer z letiště Preveza rádi zajistíme. (10 eur/jízda).
 • Společnost Ryanair létá z Vídně a zpáteční přímé lety stojí kolem 4000,-.
 • Kombinovaně – letadlo+auto. Jednu cestu letět, druhou absolvovat s námi dodávkou jako spolujízdu (cena spolujízdy je 2500 Kč).
 • Spolujízda s dalšími kajtery, nebo po vlastní ose – domluvíme, poradíme.

PO OSTROVĚ

 • Můžeš si vypůjčit skútr, motorku, auto, nebo vzducholoď! Skútr na den vychází cca na 15 éček. Obvazy s sebou!
 • Nebo na výlety jezdit s námi dodávkou.

Ubytování

 • Ubytování zařídíme v apartmánech v městečku Agios Nikolaos, pět minut autem od jednoho z kite spotů. Cena je 17 eur na noc, platí se na místě. Více o ubytování tady!
 • Možnost vlastního ubytování.

Program

Nabízíme:

 • Přidání se k naší kite partičce a využít nabízené ubytování a společné výlety.
 • Jeden z našich kite kurzů – týdenní, 3-denní, nebo refresh kurz.
 • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z kite kurzů nabízíme 2-denní refresh kurz (5500 Kč), 3 denní kite kurz (8900 Kč), nebo nejoblíbenější týdenní kite kurz (13900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. 

Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 30% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

Další akce

2014-2021 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz