Půjčovna vybavení Nejbližší akce

NERETVA kite trip a kite kurz

15.Červen - 16.Červenec 2023 (3, 7 nebo 14 dní)
od 6700 Kč
3 denní skupinový kite kurz (2 osoby na instruktora) včetně kompletního kite vybavení a poplatků na pláži. V ceně není: pojištění, ubytování, doprava na ostrov. 6 denní kite kurz: 15900 Kč. 2 denní refresh kurz 6300 Kč. Privátní výuka je s příplatkem 50% k ceně.
Chci jet!

Popis akce

Máš možnost přidat se k nám na trip do Chorvatska a naučit se kajtovat. Neretva nabízí mělkou vodu ideální pro učení kiteboardingu. Pláž je písčitá a moře čisté. Na pláži bar a super atmosféra.

Lokalita

Napůl cesty mezi městy Splitem a Dubrovníkem leží chorvatská mekka kiteboardingu. Přímo u ústí řeky Neretvy se nachází kite spot zvaný „Komín“, kde je totální flat a legendární místní bar přímo nad vodou. A kousek od něj leží další kite spot – Neretva kiteboarding. Nejblíže je městečko Blace, kde se nachází pár restaurací a příjemný Chill bar s nejlepšími burgery široko daleko. V okolí jsou Bačinská jezera, která se dají obeplout na paddleboardu, spousta pláží a městeček. Dubrovník je 1,5 hodiny cesty a stojí také určitě za návštěvu.

Doprava

Vlastní dopravou. Je to z Prahy zhruba 12h cesty.

Letecky do Splitu a poté autem z půjčovny. Letecky do Dubrovníku a poté autem z půjčovny. Kite spot je zhruba napůl cesty mezi Splitem a Dubrovníkem.

Vlakem RegioJet do Splitu a poté autem z půjčovny.

Ubytování

Ubytování v kempu přímo na kite spotu. Cena kempu je 13 eur/osobu/noc. Další možnosti jsou v 2km vzdálené vesničce Blace, kde je na výběr z mnoha apartmánů. Další možnosti po okolí v dojezdové vzdálenosti. Ceny apartmánů se pohybují kolem 25 eur/osobu/noc.

S ubytováním ti rádi pomůžeme nebo poradíme.

Program

Nabízíme:

  • Přidání se k naší kite partičce a využít nabízené ubytování a společné výlety.
  • Jeden z našich kite kurzů – pro začátečníky týdenní nebo 3-denní kurz, refresh kurz a individuální kurzy
  • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z kite kurzů nabízíme 2-denní refresh kurz  (6h za 6700 Kč), 3 denní kite kurz pro začátečníky (9h za 9700 Kč), nebo nejoblíbenější týdenní kite kurz pro začátečníky (18h za 15900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3h čistého času dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 50% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Délka kurzu 1 os. na instruktora 2 os. na 1 instruktora cena v Kč cena v Euro
Individuální 1 hodina 1,5 hodiny 1 700 Kč 70 Eur
Dvoudenní refresh 4 hodiny 6 hodin 6 700 Kč 280 Eur
Třídenní začátečnický 6 hodin 9 hodin 9 700 Kč 400 Eur
Týdenní začátečnický 12 hodin 18 hodin 15 900 Kč 660 Eur

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

Další akce

2014-2023 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz