Kontaktuj nás!

NERETVA kite trip a kite kurz

22.Červen - 24.Červenec 2022 (3, 7 nebo 14 dní)
od 6300 Kč
3 denní skupinový kite kurz (2 osoby na instruktora) včetně kompletního kite vybavení a poplatků na pláži. V ceně není: pojištění, ubytování, doprava na ostrov. 6 denní kite kurz: 15900 Kč. 2 denní refresh kurz 6300 Kč. Privátní výuka je s příplatkem 50% k ceně.
Chci jet!

Popis akce

Máš možnost přidat se k nám na trip do Chorvatska a naučit se kajtovat. Neretva nabízí mělkou vodu ideální pro učení kiteboardingu. Pláž je písčitá a moře čisté. Na pláži bar a super atmosféra.

Doprava

Vlastní dopravou. Je to z Prahy zhruba 12h cesty.

Letecky do Splitu a poté autem z půjčovny. Letecky do Dubrovníku a poté autem z půjčovny.

Vlakem RegioJet do Splitu a poté autem z půjčovny.

Ubytování

Ubytování v kempu přímo na kite spotu. Cena kempu je 13 eur/osobu/noc. Další možnosti jsou v 2km vzdálené vesničce Blace, kde je na výběr z mnoha apartmánů. Další možnosti po okolí v dojezdové vzdálenosti. Ceny apartmánů se pohybují kolem 25 eur/osobu/noc.

Program

Nabízíme:

  • Přidání se k naší kite partičce a využít nabízené ubytování a společné výlety.
  • Jeden z našich kite kurzů – týdenní, 3-denní, nebo refresh kurz.
  • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z KITE KURZŮ nabízíme 2-denní refresh kurz  (6h za 6300 Kč), 3 denní kite kurz (9h za 9900 Kč), nebo nejoblíbenější týdenní kite kurz (18h za 15900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3h čistého času dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 50% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

Další akce

2014-2021 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz