Kontaktuj nás!

Rujána kite kurz a kite trip

31.Červenec - 10.Srpen 2020 (3 nebo 6 dní)
od 8900 Kč
V ceně: 3 denní skupinový kite kurz (2 osoby na instruktora) včetně kompletního kite vybavení. V ceně není: pojištění, ubytování, doprava na ostrov. 6 denní kite kurz: 13900 Kč. Privátní výuka je s příplatkem 30% k ceně.

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

Máš zájem o kite kurz pro začátečníky, refresh kurz, nebo jen spolujízdu? Rujána je perfektní místo na učení – mělká voda a dostatek prostoru.

Lokalita

Německý ostrov Rujána je vyhlášeným rájem kiterů. Jezdí se sem na předpověď na frontální vítr a kite spotů je zde hned několik. My vyrážíme do městečka Wiek, kde jsou ideální podmínky pro začínající kitery. Obrovská zátoka, kde voda sahá i 300 metrů od břehu maximálně po pás, je nejlepší na učení. Všichni si zde tedy najdou svůj prostor a klid na pilování začátků a na ježdění!

Doprava

My už budeme v této době na místě. Není však problém sehnat bandu a přijet ve více lidech jedním autem. Tento spot je hodně oblíbený. Cesta Praha – Wiek je téměř celá po dálnici, má 700 km a zabere kolem 7 hodin.

Na předpověď se z Čech vždy vydává mnoho kiterů a není problém se s někým domluvit na spolujízdě. S domluvou ti rádi pomůžeme!

Ubytování

Ideální je kemp přímo u kite spotu ve Wieku. Cena je 10 eur/noc. V ceně není sprcha, která se platí zvlášť. V kempu jsou záchody, sprchy, hospoda, pin-pongový stůl a rujánská pohodička.

Další možností je ubytování v apartmánech v přilehlém městečku Wiek.

Program

Nabízíme:

  • Přidání se k naší kite partičce a sdílet kitové nadšení.
  • Jeden z našich kite kurzů – týdenní, 3-denní, nebo refresh kurz.
  • Využití půjčovny ať nemusíš nic extra tahat.

Z kite kurzů nabízíme 2-denní refresh kurz (5500 Kč), 3 denní kite kurz (8900 Kč), nebo nejoblíbenější týdenní kite kurz (13900 Kč).  Kurz je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. 

Týdenní kite kurz se skládá ze šesti dnů kitování. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu dle povětrnostních podmínek a tvých sil. Celkem garantujeme minimálně 18 hodin kurzu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek se kurz přesouvá na další den dle dohody. Na jednoho instruktora připadají 2 klienti. Privátní výuka je za 30% příplatek z ceny. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Orientační obsah 3 denního kite kurzu, který je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu, dle povětrnostních podmínek. Na jednoho instruktora připadají maximálně 2 klienti. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

Další akce

2014-2021 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz