Půjčovna vybavení Nejbližší akce

Sardegna TOUR – kite trip 2017

29.Září - 15.Říjen 2017 (7 nebo 14 dní)
6900 Kč
V ceně: 3 denní kite kurz, vyzvednutí na letišti, balíček energie... V ceně není: pojištění, ubytování, doprava na ostrov a po ostrově

Tato akce již proběhla. Ale nemusíš se bát, pořádáme plno dalších akcí!

Popis akce

ČTVRTÝ ROČNÍK ZEVL A KITE TRIPU NA SARDINII!

Událost je stvořena pro všechny, kteří se nechtějí jen válet na pláži! Přileť s kufříčkem na Sardinii a o program se už postaráme!

Termín: 29.9.-7.10.2017

 7.-15.10.2017

Můžeš se rozhodnout přiletět třeba jen na týden, nebo jet s námi autem a užít si celé 2 týdny. Případně možnosti zkombinovat, letět jednu cestu letadlem a druhou jet autem.

Jak to vypadalo minule?

 

Lokalita

Sardinie je krásný ostrov patřící Itálii. Je zde mnoho kitových spotů a podle větrné předpovědi se jezdí po ostrově za větrem. Říjen je ideální doba pro návštěvu ostrova, není tu již tolik turistů a teploty jsou na příjemných 25-28 stupních. Kromě kitování je zde spousta krásných míst a pláží, které navštívíme. Více o lokalitě se dočteš v článku věnovanému pouze Sardinii.

Doprava

Buď s náma autem, nebo letecky…

Z Bratislavy (300,- Student Agency z Prahy) letadlem společnosti Ryanair do Alghera (rozmezí jednosměrné letenky je 40-50 eur – záleží na termínu). Dále léta z Prahy do Olbie společnost Smartwings. Vyzvedneme vás přímo na letišti, nebo pokud si vyberete první termín, můžete jet s námi autem spolujízdou z ČR (1500,- jedna cesta) a zpět letadlem. Nebo pokud si vyberete poslední termín, tak naopak – na Sardinii letadlem, zpět s náma autem.

 

Ubytování

Sdílený baráček. Cena je 12 éček na noc. Platí se na místě. Tady můžeš omrknout vnitřek!

Program

Orientační obsah 3 denního kite kurzu, který je vždy přizpůsoben individuálním dovednostem. Každý den se skládá ze 3 až 4 hodin kurzu, dle povětrnostních podmínek. Na jednoho instruktora připadají maximálně 3 kurzanti. Vybavení je v ceně kurzu a skládá se z  kitu, prkna, trapézu a helmy.

Mrkni na video reporty z jednotlivých dnů na našem Vimeu:

   

 • 1.den

  Teorie a bezpečnost, seznámení s kitem, nafouknutí kitu, cvičný kite a manipulace s nim...

 • 2.den

  Manipulace s klasickým kitem, body dragging (táhání se po břiše)....

 • 3.den

  Body dragging s prknem, 1. rozjezdy..

 • 4.den

  Výletování po ostrově, koupání , kitování (je možné využít naši půjčovnu, pokud budou přát podmínky) ...

Další akce

2014-2022 © Bussan - Way to adventures

S dobrodružstvím v navrhnul drdek.cz